Yılın Trendi: El çantası

Yılın Trendi: El çantası

Şüphesiz çantalar, kıyafetlerinizi tamamlayacak aksesuarların ön planında gelir. 2015 İlkbahar-Yaz sezonu girdiğimiz günlerde, el çantası moda önerilerimizi dinleyerek kasanızın tamamını tamamlayabilirsiniz. Özellikle bu sezonun vazgeçilmez parçaları arasında olan çanta modelleri için tavsiyeye ihtiyacınız varsa, kesinlikle bu yazı gözden geçirmelisiniz.

Çapraz Çantalar: Çapraz olarak kullanabileceğiniz uzun askıları olan bu çanta, size çok rahat bir görünüm verirken size çok fayda sağlayacaktır. Farklı model ve renklere sahip olabilen bu çanta, tüm giyim tarzlarıyla kullanılabilir. Askılarınızı istediğiniz zaman kısaltılabilir ve taşınabilir hale getirmek büyük bir avantaj olacaktır.

Retro Çantalar: Neredeyse her mevsimi görmeye alıştık ve retro torbaların tasarımcılarının çoğunun zarif, zarif ve ağır kafalı bir görüntü oluşturmalarını sağlayan bir koleksiyona sahip olduklarını söyleyebiliriz.

Torba Çantalar: Günlük hayatta büyük rahatlık sağlayan torba çanta, özellikle Bahar / Yaz 2015 sezonunda farklı desenlerle kendi tarzlarına sahip olan bayanlar tarafından tercih edilir. Bu çanta hayatınızı sizin için daha rahat hale getirecek.

Kutu Çantaları: Taşıma için uygun bir model olan kutu torbaları, şık gecelerinizi tamamlamak için özellikle idealdir. Farklı renk ve desenlere sahip olan bu çantalar, hayatınızı daha renkli ve eğlenceli hale getirecektir.

Püsküllü Çantalar: Bu sezonda görülen trendy ve moda püsküllü çantalar genellikle poşetlerde kullanılır. Elde veya yolda taşıyabileceğin poşet torbalarının daha serin ve daha bohem bir stil vereceğini görebilirsiniz.

Kürk Çantalar: Kürk detaylarının yaz aylarında çok fazla olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz demektir. Yaz ayları için tasarımcıların kürklü çantaları, hem klasik hem de spor stilleri olan insanlar için çok iyi bir seçimdir.

Tiny Bags: Bu farklı ebattaki poşetler, özellikle giysilerinizle yapmak için çok fazla şey yapmak istemediğiniz şık gecelerde tercih edilebilir.

Desenli Çantalar: Yaz çıplak ve çiçek desenlerini kullanabileceğiniz desenli çantaların, size enerji veriyor ve kıyafetlerinizle uyumlu şekilde kullanılabileceğini görebilirsiniz. Özellikle siyah beyaz renkleri olanlar çok farklı şekilde birleştirilebildiğinden doğru seçim olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir