Yılbaşında evinize farklı bir hava katın

Yılbaşında evinize farklı bir hava katın

Kısa bir süre bile olsa, yeni yılın heyecanını verecek farklı dekorasyon alternatifleriyle evimizde küçük değişiklikler yapmakta çok mutluyuz. Yeni yılda her yıl aynı havalarda bizi ağırlayan evimizi renklendirmek iyi bir fikirdir. Herkesin bir gece süslediği ev yerine, bir süredir devam eden alternatifleri seçerek birkaç gün önceden işe başlayabilir ve yeni yıldan sonra evinizin dekorasyonunu hatırlamak amacıyla bir süre koruyabilirsiniz. o güzel gece.

Yeni yıla nasıl girdin, bütün yıl öyle geçti. Bu görüşte hepimiz samimi. Ve biz her zaman bu yeni yılda büyük bir coşkuyla karşılıyoruz. Yılın tatilini evimizde yaparsak ve özel Noel masaları ile sevgimizi geçirirsek, evlerimizi süsleyeceğiz. Kuşkusuz işin en eğlenceli kısmı Noel süslemesidir. Herkesin çocukları, geceyi iyi havalarda büyük bir hevesle geçirmenizi sağlayacak dekorasyon fikirleri ile sıkışmış durumda.

2018 yılını farklı bir hava ile girmek isterseniz, sizin için önerilerimiz var. Evinizin yılın başlangıcına farklı bir görünüm verecek 4 dekorasyon önerisi.

Bu yıl eski moda konseptinden uzaklaşmanızı ve şimdi bir fark yaratmanızı öneriyoruz. Herkesin kullandığı Noel aksesuarlarını yükselterek farklı yönlerde yolculuk etmeniz iyi olur. Koyu kırmızı ve yeşilden uzakta sıcak ve hoş bir dekorasyon seçebilirsiniz.

Yılın başında en çok vurgulanan ikonlardan biri kardeşliktir. Bunun nedeni, yılın kışının kış mevsimi zirvesinde olmasıdır. Kar sembolü her klasik Noel konseptinde kullanılır. Bu yıldan farklıysanız, size ev dekorasyonunda kış hatırlatan başka bir simge kullanabilirsiniz. Örneğin koniler. Evinizin duvarlarını sıradan süslerden ziyade bir ip ile kaplı konilerle süsleyerek sizi farklı kılacaktır.

Yeni yıl ağaçları her yerde çiçek açıyor. Elbette, yılbaşı gecesi için en sevilen aksesuarlar ağaçlardan biridir. Ancak, her yıl bir Noel ağacı hazırladıysanız ve bu yıl dekorunuzda bir değişiklik istiyorsanız, benzer simgeler veya öğelerle evinizi süslemeye çalışın. Örneğin, duvarlarında dekoratif raflar varsa, onları ağaçların yerine koyun ve ışıkları ve süslemeleri buraya koyun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir