Yaydığınız enerji size neleri çeker?

Yaydığınız enerji size neleri çeker?

Aslında, her şeyin bir çözümü vardır, önemli olan sorun değil, çözmeye ve elbette önce farkında olmaya odaklanın.

Farkında olma ilk adımı; hayatımda beni rahatsız eden her zaman durumlar olursa neden bu kişileri kendime çekiyorsun? Burada kendinize şu soruyu sorarak başlamak zorundayız.

İkinci adım bir gerçeği çok iyi anlamaktır; Bu insanlara sürekli beni ayna etmek için kendimi çekiyor muyum? Bu insanlar kıskançlıklarının bazılarını veya içimde çözülmeyi bekleyen tamamlanmamış duygularımı göstermek için sürekli hayat buluyorlar mı? Bana söylemek istedikleri bir şey var mı, göstersene? Sorunun cevabı kesinlikle evet …

Karşılaştığımız şikayetlerin çoğu. Erkek veya kadın gibi bir kadın yoktur. Pekala, iyi, şimdi ilk önce tarafsız bir bakışa bakalım. Biz erkek veya kadın gibi bir kadın mıyız? Hiç kimse davranışlarında bazı eksikliklerin veya hataların yükünü kendi başına almaz. Sık sık inanmak istediğimiz bir gerçek vardır; Yüzümde her zaman bir hata ararım. Örneğin, hep bize yalan söyleyen insanlar varsa, gerçekçi düşünelim; çok mu mu yalan mı yiyoruz

Veya her zaman ilgi göstermeyen ve değersiz hissetmeyen insanlar bize gelirse; bilincimizin çocukluktan beri kodlandığından ve değersizlikten korkmadığımızdan korkuyoruz. Başta bizimle ilgilenen ve onu yenenlere normal şekilde davrandığımızda her şey yolunda gidiyor. Bu noktaya dikkat et; O kişiden etkilenmeye başlayınca ve yaklaştığımızı hissedince korkuyla tetiklenmeye başlar. Enerji, değersizlik, korku, endişe, bizimle ilgilenenlerin endişeleri her geçen gün azalmaktadır. Ve daha da kötüsü, ona düştükçe ve değer ararsak, dışarıya bakmaya başlıyorsun.

Burada, neden hep umursamayan insanları cezbetiyorum, her zaman alakasız olduğunuzu düşünüyorum, lütfen düşünün. Ödünç aldığım bu, benim için kodlanmış olduğum enerjidir. Buna cevap bulursan, yapmanız gereken tek şey var; kendi benliğinize yönelmek ve bu hisleri ve kodları temizlemek. Tabii ki, üzerinde bir parmak var, ama çözme ile değil. Zaman içerisinde, insanların korkularını ve kodlarını sildikçe değiştiğini fark ettiniz. Bu işlemin sonu, kendinizde tam ve bütün olabildiğinizde sona erer ve korkuları tamamen ortadan kaldırmak için sona erer. Artık istemediğiniz insanlara bakıyorsunuz.

Bir enerji yayarsanız, halkınız hayatınızın çemberine çekilecektir. Bu, yaşadığınız her sıkıntı kaynağı için geçerlidir; başarısızlık, ilişkisiz ilişkiler, hatta başlayamayanlar, ilişkiler, sosyal hayat ve beş dakika içinde tekrar göremeyeceğiniz insanlar.

Enerjinizi değiştirebileceğiniz yollar var. Bir çift hakkında konuşalım. Duyduğunuzda biraz rahatlayabilirsiniz. Unutmadan; bunlar sadece ilk adımlar …

1. Önce şikayet etmeyi bırakın. Sözler ağzından çıktığı anda, başınızdan geçen düşünceler size en yakın olanları getirir.

2. Yaşadığınız kişilerin aynalı olduğunu unutmayın. Bu insanların hayatını neden geçtiğini merak ettin mi? Hayatınıza dokunmak ve neyi değiştirmeniz gerektiğini anlamaya zorlamak. Bu insanlar karakterimi veya davranışımı değiştirmemi veya ne değiştiğime bakmalarını sağlıyor. Bulmak ve size gelen kişilerin ortak özelliklerine odaklanmak. Hatta sizin için yarattığınız farkındalık için teşekkür ediyorum.

3. Bağışlamadığınız her olayın enerjisi, o insanlar sizin hayatınızdan uzaklaşır, ancak hayatınız boyunca devam eder. İster inanın ister inanmayın, sokakta yürürken hayatınıza kızarsanız bile, o negatif enerjiye yapışabilir. Bağışlama yüzünde söylemek değil, sizi neyin çok üzgün veya öfkelendirdiğini kim bilebilir. Onun için, onu bağışlayın ve enerjisini hayatınızdan gönderin. Yarı yolda bırakılan her şey hala hayatınızda. “Ben. Sana. Biz açığız bana zarar şansı verdiği için kendimi affetmeyeceğim değiştirmeleri gerektiğini benim inanç ve davranışların üzerine yansıtan size minnettarım. Teşekkür ederim, seni affediyorum.”

4. Pozitif düşünme ve olumlu sözcükleri ağzından çıkarmaya çalışın. Bu çok önemlidir … Göreceksin. Ne enerji yayarsan sana gelir. Ne olduğunuzdan çok korkuyorsanız, onunla yaşayacaksınız. Saplantı yapan sizden çok uzakta. “Emin bkz olduğu gibi para gidecek, bakalım ben tekrar terk ve her şey aynıysa göreceksiniz bakın ve ben şansı varsa …” Böyle kelime ve ifadeler yasaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir