Jean pantolonlar ile yapabileceğiniz seksi kombinler

Jean pantolonlar ile yapabileceğiniz seksi kombinler

Bunların tepesinde hayatımızın neredeyse her döneminde dolaplarımızda kurtarıcı olarak kullandığımız ve vazgeçilmez olan kotlarımız var. Bazen acele etmemiz gerektiğinde kurtarıcı oluruz, bazen motosikletimizi tamamlayan şık, üstten tamamlayıcı ve ayakkabılar ya da spor için bir t-shirt veya sweatshirt vardır.

Peki Jean pantolonuyla yapabileceğiniz seksi kombinasyonlar neler?

2016-2017 Sonbahar / kış sezonunda jean modası devam ediyor. Bu parçalar kadınların vazgeçemediği parçalardır. Özellikle modaya uygun erkek arkadaşı ve yırtık jean modası son zamanlarda hala etkili. Karanlık veya nötr bir jean ile birleştirmeyi planlıyorsanız, parçaların birbirini boğacak kadar parlak ve kontrastlı olması için üst parçayı seçmelisiniz. Özellikle sonbahar aylarında süet ince astarlı ceketler seçebilir veya bir ceket ceketi seçebilirsiniz. Bu tarz size çok kadınsı bir duruş vereceğim. Bu kombinasyonu topuklu bir ayakkabı ile tamamlamak da yararlıdır.

Özellikle yırtık pantolonlarda giyebileceğiniz, yırtık pantolonlarda farklı bir duruşa sahip olabilirsiniz; çok net olmayan, renk nötr ise, birkaç kolye ya da alacak zıt renklerden yapılmış aksesuarlar ile daha doğru bir seçim olacaktır. bir ceket ve yaka çizgisinde misin? Bu stillerde genellikle isteğe bağlı olarak küçük bir çanta ve topuklu ayakkabı bulunur. Özellikle kot yırtılmış olduğundan, burada dikkat edilmesi gereken en önemli şey, üst kısımda yırtık bir parça seçmemenizdir çünkü bu stilden daha fazla olacaktır.

Özellikle geniş yırtık pantolonunuz varsa, farklı bir duruş gösterecek ve seksi görünmenizi sağlayacak seksi bir kombinasyon için kotunuzda bir çorap seçebilirsiniz.

Dantel tezgahlarından ve parçalardan vazgeçemeyen ve sofistikeliği seksi ile dengelemek isteyen kadınlardan geliyorsanız, bunu kot ile kolayca yapabilirsiniz. Özellikle erkek arkadaşı kotlarla rahat ve seksi bir kombinasyon oluşturmayı kolaylaştırabilirsiniz. Özellikle kot pantolonlarla seksi olmak istiyorsanız, kesinlikle topuklarınızı seçmeli ve pantolonunuz için sıska uygun kot pantolonlarınızı seçmelisiniz. Bu ikili kombinasyonun bir diğer uydurma kısmı üstünde dar bir gömlek olmalıdır. Bu üçlü ile kolayca kadınsı ve seksi görünümlerinize bakabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir