Hayatta önce kendini keşfet!

Hayatta önce kendini keşfet!

İstediğimiz gibi yürürsek, dileklerim yoksa, önce kendi enerjimizi değiştirerek başlamalı mıyız? Çevremizde de sorunlar var, fakat kendimizden biraz sorun değil miyiz?

Sınırsız enerjimizi, belki de sırlarımızı içimizde, ya da hiç şansımız olmadığı gerçeğine çekmenin sırlarını kullanamayız.

Yaşam için o kadar cazip hale geldi? Doğru enerjiyi kullanarak …

İlişkiler koşuyor. Karım, sevgilim beni anlamıyor. Sürekli tartışıyoruz. O asla aramıyor; Hep arıyordum. Mesajlarım cevap vermiyor. Evlenmiyor. Evlilik yapmak için hiç çaba yok. Neden bir ilişkim yok? Neden ben de zengin değilim? Neden hiç başarı yok?

Bu sorularla hepimiz hayatımızla ilgili sorunlarla karşılaşıyoruz. Biz her zaman neden, neden diyeceğiz … Olayları ya da çevremizi suçlarken; Bazen gerçek sorunun kendimizden kaynaklandığı noktaya aynı şiddetin çoğunu vermiyoruz. Ancak bir gerçek var; bir adamın ne düşündüğü, nasıl davrandığını, onu hayata çektiğini. Bazı saplantılarımız var ya da savunmakta olduğumuz bazı durumlar var. Örneğin; erkekler kayıtsızdır / kadınlar çok konuşur: Siz bunu söyleyen, inanan bir kişisiniz ya da arkadaşlarınızla olan sohbetinizi sürekli sesler, sizinle ilgilenmeyen erkekler ya da konuştuğuna inandığınız kadınlar vardır. Evrende alışveriş dinleyin; Kendinizi gerçekten tanımladığınıza kendiniz inanıyoruz. Ayrıca, kararlarınızın sonuçlarını deneyimleyeceksiniz.

Çevrenizi değiştiremeyebilirsiniz, ancak kendi felsefi yaklaşımlarınızı ve davranış biçiminizi değiştirebilirsiniz: enerjinizi değiştirin. Enerji değişim evrelerine uyan meditasyonları bulmaya ve uygulamaya başladığınızda, enerjinizin değiştiğini yavaş yavaş görürsünüz: bağışlama, kendini sevme, korkuları yenme, geçmiş karmayı yenme, çatışma meditasyonları. Bunlardan birini ya da sizinle uyması için çok şey seçebilirsiniz. Elbette meditasyon yaptım; her şeyin pembe olduğu konusunda çok iyimser yaklaşımlar öngörmüyoruz. Birçok cazibe sırrını uygulayarak desteklenmesi gereklidir.

İş hayatımda, aşk hayatımda, enerjiyle ilgili olarak enerjimi değiştirmek istiyorum:

Kararlı olmam lazım: Kendi değerimi anlamak, kendime güven geliştirerek, kendimi sevmeyi öğrenerek, hedeflerimi doğru belirleyerek, kararlar vererek ve kararlarımın arkasında durarak, hayır demeyi öğrenerek hayatımdan enerji tüketerek …

İsteklerimde bir araç olarak hiç arzu görmemeliyim: örneğin; evlenmek, onu önlemek veya sadece evlilik yapmak istiyorsanız, evliliği bir araç olarak düşünecek kadar yaşlısınızdır. Yani burada bir amaç değil. Bu, aracınızı aracınız olarak kullanmak istediğinizde büyük sorunlar doğuracaktır. Çünkü ne istersen aradıktan sonra aracı kapatırsan, durumun ve yaklaşımın seni ve eşini zamanla mutsuz yapar. Para ile ilgili olarak sahip olduğumuz şey budur. Çok para kazanmak istiyorsun. Belki de günü kazanacaksın. Fakat bu durumda önemli olan şey; paranın aracı olmadığı, kazandığınız paranın sonunda elinizden çıkacağını anlayabilirsiniz; onu nasıl tutacağınızı bilmiyorsunuz, sallıyor ve nasıl tutacağınızı bilemezsiniz, onu boşa harcamanız gerekir.

Güçlü yönlerimi geliştireceğim: yetenekli olduğum alanları keşfetmek, bu yeteneklerin üstesinden gelmek, kendimle daha fazla vakit geçirmek, kendi benimde daha çok titremek (fiziksel görünüm, görüntü, vücut dilimi, mallarım, kısaca benim karizmatik, etkilemek zorunda olduğum her şeyi beslemek için insanları çekmek için)

Enerjiyi değiştirmeyi seçme: Yaptığım tüm redialarlara karşı direnmek, vazgeçmemek ve hata yapmamı öğrenmek, gülümsemek, odaklanmakta olduğum şeyleri doğru analiz etmek ve isteklerine odaklanmak, tevazu duymak ve başlamaktır bu bölgelerdeki olumsuz enerjilerini ve önyargılarımı değiştir …

Hayat bazen akışa bırakılabilir. Düştüğünüz şeylerin çoğu sık sık kaçıyor. İnanç tekrar bağlıdır; hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yaşatma yönünü güçlendirmek, ne olursa olsun, doğa yürüyüşü, doğayla bütünleşme, doğru ve sağlıklı beslenme, balık tutma, dans etme, arkadaşlarıyla sohbet etme, ailemle daha fazla vakit geçirme, tamamlama yarı bitmiş işler, hayatımdaki şeyin değerini takdir etmek için ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir