Fit Görünüm İçin Tavsiyeler

Fit Görünüm İçin Tavsiyeler

Kişisel bakım adına yapılan her şey geleceğe yapılan bir yatırımdır. Tüm vücudu sağlıklı ve sağlıklı tutmak ve aynı zamanda uygun bir görüntü elde etmek için her gün kısa bir süre düzenli olarak egzersiz yapmak yeterlidir. Alışkanlık egzersizi programı vücudunuzun bir süre sonra uyumasına ve uyum sağlamasına imkân tanır. Uygun bir resim yapmak için neler yapmanız gerektiği;

Tüm kasları tahta yaparak çalıştırmak

Plank son zamanların en pratik ve etkili egzersiz alışkanlığıdır. Çıkıntı pozisyonuna kadar uzanarak dirseklerin ayak parmağı desteğiyle 90 derecelik açı ile tutulması ve düz çizgi oluşturulması sureti ile yapılan tahta, kalça ve karın kaslarının kasılmasından kaynaklanan bir egzersizdir . Günde üç defa 30 saniyeliğine uygulanan egzersiz, vücudun düzenli yapılırken şekillendirilmesinde etkili bir yöntemdir.

Günde bir saat doğa yürüyüşü

Plajın veya yeşil alanın çevrelediği temiz havanın şehir trafiğinden uzaklaştırılabileceği bir ortamda, günde bir saat yürümek, karın kasları ve bacak kaslarını çalıştırmak ve ayrıca kalbi iyi kullanmak çok güzel. Yürüyen bant da yürüyüş için iyi bir alternatiftir.

Asansör yerine merdiven kullanma

Uzman doktorlardan spor atlarına kadar herkese asansörler yerine merdiven kullanılması önerilir. Merdivenlerden tırmanmak özellikle bacaklardaki kasların ve kalçanın çalışmasına izin verir, böylece zamanla kaslar atılabilir ve kaslı olabilir.

Tüm kaslar Air Squat ile hareket ediyor

Hava Squat vücuttaki tüm kasları çalıştıran çok pratik bir egzersiz programıdır. Hava Hareketi hareketi; bacaklar omuz genişliğinde açılır, küpeşte karşı tarafa doğru açılarla uzatılır ve vücut kalça dikey bir konumda olacak şekilde bir yere çömeltir. Nefes alırken çömelmekte ve kalkarken nefes kontrolü kontrollü bir şekilde verilmeli ve kontrol edilmelidir.

Vücut koşulu için bisiklet

Bisiklet, başta bacaklar ve karnı olmak üzere tüm vücudu etkileyen bir spor biçimidir. Bir yandan vücuda yeni hava ve pedal takmak vücudu uzun belde tutuyor ve sağlıklı bir yaşam için zemin hazırlıyor.

Atlayarak yağ atlama

Pantolonları atlamak vücuttaki yağ sıcaklaştıkça kasların sıkılmasına yardımcı olur. Halat atlamak için günde on dakika, kardiyo etkisi ve kaslar çalışmak için. Üst basamaklarda bacak dayama, karın kasları, bel ve el ayak koordinasyonunu kaldırarak karmaşık bir etki yapar.

Vücut edinmek zor veya imkansız bir başarı değildir. Aşırı kilolardan kurtulmak, yağ ve kas oranını dengelemek ve düzenli egzersiz ve beslenme planıyla iyi bir görünüm elde etmek mümkündür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir