Evinize sonbahar havası katacak öneriler

Evinize sonbahar havası katacak öneriler

Hava soğuk hale geldiğinde bu aylarda evinizi sonbaharda uyumlu hale getirme hakkında ne düşünüyorsunuz? Doğanın güzelliği ve yeryüzü tonlarından yararlanarak, sonbahar ruhunuzu evinize getirebilirsiniz. Sonbahar, yaşam alanınıza yenilik katmak için mükemmel bir mevsimdir.

Evinizi, sonbaharı andıran renk ve nesnelerle sakin ve huzurlu bir ortama dönüştürebilirsiniz. Böyle büyük değişikliklere gerek yoktur. Soğuk havada, sonbaharda havanın dolabın içinde bekleyen örtülerle, parktan toplanan yapraklarla, sonbaharı andıran tablolarla kokulu mumları koruyacak süslemeleri imzalayabilirsiniz.

Evinize sonbahar hava ekleyin
Kuru yaprak ve çiçekleri sepet veya vazoya koyarak sonbahara uygun dekoratif bir cisim kullanabilirsiniz. Masanızın veya masanızın bu cıvatalar için alanını açarak güzel bir görünüm elde edin. İsterseniz yaprakları ve çam kozalakları ile çiçek düzenlemelerinizi daha renkli hale getirebilirsiniz.

Perdelerinizi açın ve evinizdeki sonbahar havasını hissedin. Vanilya ya da tarçın aromalı mumlarınızı yakın ve en sevdiğiniz sanatçının albümüne koyun ve sıcak doğranmış lahana yudumlarken bu güzel mevsimin tadını çıkarın.

Değişiklikteki renklerle başlayın
Canlı ve enerjik renkleri yazın bir köşede bırakın, ancak sonbahar renklerini sarı, turuncu ve kırmızı vurgulayın. Aksesuarların ve tekstildeki renk değişikliğine ek olarak, salonunuzun duvar rengini de yenileyebilirsiniz.

Kahverengi ve zemin tonlarını vurgulayın
Perde, minder, sehpa ve döşeme kumaşlarında kahverengi ve zemin tonları seçebilirsiniz. Tekstilde ve küçük aksesuarlarda yeşil ve kiremit renk seçenekleri oluşturabilirsiniz. Salon dekorunuzu hafif ahşap detaylarla, açık kahve ve bej tonlarıyla portakal ve yeşil vurgularla tamamlayabilirsiniz. .

Doğanın güzelliğini eve getir
Vazolarınızı, kavanozlarınızı ve tribününüzü açmanın zamanı geldi. Doğa yürüyüşünü protesto etmek ve cam aksesuarlarınızda sergilemek için kozalaklı ağaçlar, yapraklar ve kuru çiçekler toplayabilirsiniz.

Dokulara önem ver
Evinizde, sonbahar hava haliçinin yolu dokuları değiştirerek geçer. Yün, pamuk ve kadife tekstillerinizi yüzeye getirmek için serin havanın avantajlarından yararlanın. Salonunuzda yün koltuklar, battaniyeler, kadife yastıklar kullanılabilir. Portakal göğsünüzü sandalyenizde kaplayacağınız sarı yastıklarla birleştirebilirsiniz.

Salonunuzda ve yatak odasında doğal ahşap dokularla huzurlu bir ortam yaratabilirsiniz. Takım mobilyalarını seçmenize gerek yok. Farklı dokuları ve malzemeleri birleştirerek kendi stilinizi ortaya çıkarabilirsiniz.
Kışın kullandığınız perde ve halı farklıysa, mümkün olan en kısa sürede çıkarın. Zemin tonlarında, kadife panel perde ve el dokuması yapılmış yün halılar evinize farklı bir sıcaklık katacaktır.

Şömine tadını çıkar
Evinizde bir şömine varsa, sonbaharda tadını çıkarın. Şömine etrafındaki koltuklardan birini ayarlayın ve sevdiklerinizle birlikte sıcak lahana yudumlayın.

Şömine çevresindeki şömineyi hatırlatan bir sepet koyabilirsiniz, küçük yapraklı süslemelerle süsleyebilirsiniz. Sonbahar kokan, konilerin asılı olduğu aksesuarlar ile ortam yaratabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir