Balıkçı yaka kazaklar ile şıklığı yakalayın

Balıkçı yaka kazaklar ile şıklığı yakalayın

İsterseniz mini etek, kadınsı ve pantolon eşyaları ile, taytlarınızla veya sokak modasına uyacak pantolon ile kadınsı bir yaka kazasında daha sert bir görüntü oluşturan bir stil yaratabilirsiniz. seksi karışım veya maskeli bir pantolon.

Boynuzlu yaka kazaklarda düz örgü deseni olabilir, ancak desenli modellerde ve farklı şekillerde tasarlanmıştır. Farklı bir kombinasyon tasarlayarak, kolsuz bir kışlık kıyafetin altında özenle hazırlanmış uzun kollu bir kaz tişörtü kazağı giyebilir ve süveterinizi tamamlayabilirsiniz. Farklı renkleri birlikte kullanarak daha tatlı ve şık bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Balıkçı yaka kazak için tek renkli parçaları kullanarak çok şık kombinasyonlar da oluşturabilirsiniz. Siyah, gri, füme, hardal, toz pembe, bebek mavisi tonlarını kullanarak harikalar yaratabilirsiniz. Bir balıkçı yaka ile bir kazak ve tek renkli kalem etek kombinasyonuyla iş hayatında kolayca kullanabileceğiniz bir stil oluşturmak mümkündür.

Özellikle, gömleği kazak ve orta eteklerinizle ince yapılandırılmış topuklu bir çift ile çok seksi bir görüntü oluşturabilirsiniz. Yoldan çıkarken halkın gizemli ve takdire şayan bakışlarını görmekten memnuniyet duyacağından emin olun. Etekleriniz renkli ve desenli ise, kullandığınız yakaladıkları nötr tonlarda olduğundan iki parçanın çakışmayacak, dikkat çekmeyecek ve daha uyumlu görünecektir.

Ceketlerinizde görülen yarım kemerli cipinizin balıkçı ayağı size farklı bir hava katmanı sağlayacaktır. Kazak yakaladığınız kazak ile süveterinizle aynı parçalarda çok farklı görünüşler yaratmak size kalmış.

Dar bir boyunbağı yaka gömlek üzerine giyeceğiniz peluş örme kazaklı bir kazak, genç renkler ve daha genç ve gençleşecek iddialı renkler bir araya getirecektir. Sıradan bir kot pantolon olsanız bile, altına girecekseniz ve küçük ayrıntılar ruh halinizi değiştirecektir. Favori balık tırmanıcınızın arkasını kot pantolonunuzla koyun ve rahat ön bölümünü pantolonunun içine koyun ve kedinizi gevşek ve rahat bir görünüme dönüştürebilirsiniz.

Giysi belirlendikten sonra, tamamlayıcı yüzde elli yüzde makyaj ve saç, yüzde elli yüzde aksesuar ve diğer tamamlayıcı. Çantanıza, boynunuza, çenesine ve diğer aksesuarlara dikkat etmeniz gereken şey, birincil kıyafetlerinizle uyumludur. Ayrıca, balık yakanız varsa ve günlük rutin veya ofisinizde kullanmayı tercih ederseniz aksesuar da önemlidir. Yumuşak kuşburnu ile bir süveter alıyorsunuz ve şık kombinasyonlar için kayıt olunuz. Kazanalı kazaklar her an elinizin altında olacak ve herhangi bir bileşime kolayca sığacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir